Gwiazdkowe spotkania firmowe i rodzinne, sylwester, karnawał – okazji do dobrej zabawy w zimie nie brakuje. Pozostaje więc tylko wybrać odpowiednie miejsce i dobrze się bawić.
W zimie warto wybrać gdzieś dalej, gdzie można róży okazji rozkoszować się niecodzienną atmosferą i mieć pewność magicznej zimowej aury. Takim nastrojowym miejscem jest z całą pewnością Zakopane. Spopularyzowane jako miejscowość wypoczynkowa przez artystów w dwudziestoleciu międzywojennym, do dziś pozostaje ulubionym miejscem turystów w Polsce.

 

A także idealnym tłem zimowej wjazdowej imprezy. Sale taneczne i góralskie restauracje konkurują tutaj o uwagę gości z luksusowymi hotelami i ośrodkami spa. Organizacja imprez zimowych daje więc wiele możliwości. Każdemu według potrzeb. Nawet podczas weekendu spędzanego w hotelu należącym do większej sieci warto zaznaczyć także typowo lokalnych atrakcji. Zakopane słynie z serdecznej gościnności, a jednocześnie żywego temperamentu jego mieszkańców. To owocuje niezapomnianymi wieczorami przy ludowej góralskiej muzyce, obfitej kuchni i jedynych w swoim rodzaju nalewkach. A może wieczorem sale taneczne, a w dzień góralski folklor? To z pewnością da się pogodzić.